У оквиру манифестације посетили смо две успешне жене које су наше девојчице оснажиле у избору занимања разбијајући стереотипе о мушким и женским занимањима.Прва група је обишла полицијску испоставу Пантелеј у пратњи наше школске полицајке Лидије Шикић,колико је посета била изузетно потребна и успешна говори најбоље коментар једне ученице која је рекла“сад су ми се многе ствари разјасниле“.Захвалност дугујемо полицајки Лидији која је увек спремна да помогне,посаветује,дуго година ради као школски полицајац и увек се радо одазивала нашим позивима у оквиру ове манифестацијУ посети је било 10 девојчица са Данијелом Максимовић.Друга група је била у посети девојкама из ИТ сектора. 18 ученица 8. разреда ОШ ,,Чегар“ из Ниша, у пратњи наставнице Весне Станојевић, посетиле су Дели простор у Нишу и данас, на међународни Дан девојчица, разговарале са успешним девојкама које зарађују радећи послове у ИКТ сектору. Сусрет је омогућила и координирала Дели сарадница Емилија Златковић. Ученице су могле да чују занимљиве приче о путевима каријере ових успешних и креативних девојака и да се увере на њиховом примеру да је ИКТ сектор огромна слободна земља за све креативне и знатижељне особе, спремне на учење и авантуру без граница.