Обавештавамо вас да је Кризни штаб за сузбијање заразне болести Covid-19, на седници одржаној 4. новембра 2021. године донео одлуку да распуст за ученике основних школа траје од 8. до 12. новембра 2021. године, а први наставни дан је 15. новембар 2021. године.

Ученици и родитељи ћe бити благовремено обавештени о моделима наставе који ћe се примењивати у седмици након школског распуста.

Тим за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа апелује на примену и других мера ограничавања окупљања и строго поштовање свих других прописаних мера превенције и сузбијања Covid-19 како би одлука о продужењу јесењег распуста дала ефекат на смањење оболевања од Covid-19 у школском узрасту и општој популацији.