Ученици старијих разреда истуреног одељења у Горњој Врежини са својим наставницима обележили су Европски дан језика.

Екипе Србија, Русија, Енглеска, Италија, и Грчка показале су извандредно познавање културе, обичаја и језика европских народа.

За нијансу боља од других била је екипа Србије са својим капитеном Катарином Крстић, ученицом осмог разреда.

Ученици победничке екипе награђени су књигама.

Након квиза уприличена је закуска на којој су пробани специјалитети националних кухиња.

Треба нагласити да су учешће у такмичењу узели сви учесници старијих разреда и да су се максимално залагали и међусобно сарађивали.

Европски дан језика Европски дан језика Европски дан језика Европски дан језикаЕвропски дан језика Европски дан језика Европски дан језика Европски дан језика