Резултати општинског такмичења из биологије

Пети разред:

Презиме и име ученика Основна школа Општина/место Бр. бод.
Јулијана Крстић ОШ “Карађорђе“ Горњи Матејевац 93
Јелена Крстић ОШ “Карађорђе“ Горњи Матејевац 91
Дуња Перовић ОШ “Његош“ Ниш 89
Лена Јовановић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 88
Сара Цолић ОШ “Његош“ Ниш 87
Роман Јеленковић ОШ “Чегар“ Ниш 86
Вељко Делић ОШ “Чегар“ Ниш 85
Даница Рашић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 85
Лука Боровац ОШ “Стефан Немања“ Ниш 84
Мила Максимовић ОШ “Чегар“ Ниш 83
Дуња Димитријевић ОШ “Чегар“ Ниш 83
Милица Момчиловић ОШ “Чегар“ Ниш 83
Душан Станковић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 83
Ђорђе Дризић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 82
Емилија Игњатовић ОШ “Чегар“ Ниш 81
Јована Младеновић ОШ “Карађорђе“ Горњи Матејевац 77
Тамара Петровић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 75
Никола Петковић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 75
Огњен Аврамовић ОШ “Његош“ Ниш 72
Ђорђе Вранић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 69
Сара Томовић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 64
Коста Крстић ОШ “Чегар“ Ниш 62
Богдан Стојановић ОШ “Чегар“ Ниш 59
Мила Ивковић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 56
Дуња Дамјановић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 54
Петар Младеновић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 54
Елена Јанчев ОШ “Стефан Немања“ Ниш 49
Алекса Петровић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 43

 

Шести разред:

Презиме и име ученика Основна школа Општина/место Бр. бодова
Јована Јовић ОШ “Чегар“ Ниш 92
Никола Савић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 90
Анђелија Иванов ОШ “Стефан Немања“ Ниш 89
Никола Богдановић ОШ “Његош“ Ниш 88
Анђела Крстић ОШ “Карађорђе“ Горњи Матејевац 85
Теодора Рајковић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 83
Ангелина Гајић ОШ “Чегар“ Ниш 82
Лара Томов ОШ “Стефан Немања“ Ниш 82
Јован Божовић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 80
Стеван Ранђеловић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 80
Ива Стојиљковић ОШ “Његош“ Ниш 79
Филип Арсић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 79
Александра Вукић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 76
Милица Благојевић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 73
Никола Марковић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 71
Димитрије Голубовић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 71
Нина Рашић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 69
Петар Рашић ОШ “Карађорђе“ Горњи Матејевац 66
Матија Бећировић ОШ “Стеван Синђелић“ Каменица 55
Андрија Ђорђевић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 55
Наталија Бунић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 49
Вељко Стојковић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 40

Седми разред:

Презиме и име ученика Основна школа Општина/место Бр. бодова
Јована Станковић ОШ “Чегар“ Ниш 96
Јован Ђурић ОШ “Његош“ Ниш 92
Ирина Вучковић ОШ “Чегар“ Ниш 92
Петар Ђорђевић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 92
Невена Сибиновић ОШ “Његош“ Ниш 86
Наталија Соколов ОШ “Карађорђе“ Горњи Матејевац 86
Јастра Миловановић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 86
Милица Милошевић ОШ “Карађорђе“ Горњи Матејевац 84
Николина Биволаревић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 83
Милица Митић ОШ “Чегар“ Ниш 82
Димитрије Китић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 80
Петар Марковић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 79
Страхиња Николић ОШ “Чегар“ Ниш 78
Илија Маринковић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 76
Катарина Ђокић ОШ “Карађорђе“ Горњи Матејевац 75
Милан Стошић ОШ “Чегар“ Ниш 74
Петар Божилов ОШ “Стефан Немања“ Ниш 74
Лазар Милатовић ОШ “Чегар“ Ниш 72
Анђела Гоцић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 72
Милица Стојанац ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 72
Емилија Дамјановић ОШ “Стеван Синђелић“ Каменица 67
Андреа Милошевић ОШ “Чегар“ Ниш 67
Душан Јанковић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 49
Данило Жикић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 43

Осми разред:

Презиме и име ученика Основна школа Општина/место Бр. бодова
Мила Пројовић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 89
Милан Радојковић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 88
Тијана Ивановић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 83
Душан Марковић ОШ “Чегар“ Ниш 82
Емилија Гоцић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 82
Алекса Тричковић ОШ “Ј.Ј.Змај“ Малча 72
Иван Миленовић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 71
Нађа Арнаутовић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 64
Анастасија Живковић ОШ “Стефан Немања“ Ниш 61
Богдан Станковић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 59
Ксенија Декић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 57
Теодора Николић ОШ “Мирослав Антић“ Ниш 55

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *