Упис у први разред

Обавештавају се родитељи деце рођене од 01.03.2010. године до 28.02.2011. године да ће се упис ученика у I разред за школску 2017/2018. годину вршити сваког радног дана у канцеларији секретара ОШ „Чегар“ у периоду од 06.03. до 24.03.2017. године (од 900 до 1330 часова).

Родитељи треба да са собом понесу:

• извод из матичне књиге рођених за дете (оригинал или оверену фотокопију);
  • уверење о похађању припремног предшколског програма;
  • пријаву места пребивалишта – личну карту једног од родитеља (очитана ако је чипована) или уговор о куповини стана као доказ о становању.

2 мишљења на „Упис у први разред

1. Postovani
    Planiram da upišem dete u vašu školu koju sam i ja pohađala ☺
    Mi trenutno živimo u Beogradu planiramo preseljenje za Nis kad ona završi sa predškolskim programom.
    PPotvrdu od vrtica i pedijatra ne mozemo dobiti pre aprila.
    Pitanje
    Kada da vam se javimo da ne zakasnimo sa upisom i da li imate i septembarski upisni rok?
    Molim vs pošaljite mi neki kontakt br tel da se bliže i detaljnije raspitam o upisu u prvi razred.
    Unapred hvala
    Irena Avramovic

• Поштована,

све додатне информације везане за упис можете добити на телефоне 018214661 и 018211570.