Светосавска прослава у матичној школи

Галерија

У петак, 27.01.2017. у нашој школи је обележена школска слава. У присуству свештеника, ученика, наставника, родитеља и гостију, пресечен је славски колач а затим су сви списутни уживали у програму који је за ову прилику осмислила вероучитељица Тања Трашевић. Ђаци … Наставите са читањем

Наставак школске године – 11.01.2017.

На основу дописа Школске управе Ниш а на основу одлуке Министарства просвете, науке и технолошког развоја школска година се наставља у среду 11. јануара 2017. године.

Наставу пре подне похађају ученици парних разреда, док су ученици непарних разреда после подне.

Допис Министарства.

Због грипа продужен школски распуст

Молимо родитеље/старатеље да обавесте разредне старешине (до понедељка 09.01.2017. до 10 часова) уколико њихова деца због грипа не могу да похађају часове од среде 11.01.2017. године.

Све додатне информације ће благовремено бити објављене на сајту школе и групи на фејсбуку.

Хвала!

Министарство просвете, науке и технолошког развоја: Због грипа продужен школски распуст