Такмичење Дабар за школску 2016/2017. годину – млађи разреди

Галерија

У периоду од 21.11. до 25.11.2016. одржано је школско тачмичење из рачунарске и информатичке писмености Дабар за ученике од првог до четвртог разреда. На такмичењу је учествовало 133 ученика.

Такмичење Дабар за школску 2016/2017. годину – старији разреди

Галерија

У периоду од 14.11. до 18.11.2016. одржано је школско тачмичење из рачунарске и информатичке писмености Дабар за ученике од петог до осмог разреда. На такмичењу је учествовало 57 ученика.

Светски дан толеранције

Галерија

Дана 16.11.2016. године, у холу школе одржан је јавни час поводом обележавања Светског дана толеранције. Час су припремиле наставнице грађанског васпитања и српског језика заједно са ученицима од V до VIII разреда.

Воли своје – поштуј туђе

Галерија

Милиони људи широм света последњи дан октобра уз маскенбал, логорске ватре и неизоставне бундеве прослављају „Хелоувин” (Halloween). Хелоувин (Ноћ вештица) одавно није верски празник, али још постоје елементи веровања у натприродне, мистичне појаве, вештице, магију и враџбине. Утицај америчке популарне … Наставите са читањем